Nowa linia ICTYANE

Przyszedł czas na kolejną nowość. Tym razem przybliżamy Wam całą linię produktów o nazwie ICTYANE marki Ducray.

Linia ICTYANE powstała z myślą o osobach o całkowicie zdrowej skórze, które w niesprzyjających warunkach klimatycznych mogą doświadczyć uczucia suchości skóry. Ta suchość może być zarówno odczuwalna poprzez np. uczucie napięcia i ,,ściągania” jak i widoczna w postaci nierównej i matowej skóry, z bardziej widocznymi zmarszczkami.

W skład nowej linii wchodzi pięć produktów:

  • Krem o lekkiej konsystencji SPF30 do twarzy,
  • Krem o bogatej konsystencji SPF30 do twarzy,
  • Regenerujący krem na noc,
  • Nawilżająca woda micelarna do demakijażu twarzy i oczu oraz
  • Krem do rąk.

Zarówno krem o lekkiej jak i ten o bogatej konsystencji swoją skuteczność zawdzięczają połączeniu składników aktywnych, Acefylline® i oleju abisyńskiego, których działanie ma na celu pobudzić skórę do syntezy jej własnych lipidów i naturalnych czynników nawilżających. Dodatkowo kremy te zawierają system filtrów SPF30 chroniący przed stresem oksydacyjnym, wywoływanym promieniowaniem UV. Regenerujący krem na noc, poza wspomnianymi powyżej składnikami aktywnymi, czyli Acefylline® i olejem abisyńskim, zawiera także Hydroxydecine, składnik stymulujący syntezę profilagryny, kluczowego prekursora nawilżenia skóry. ICTYANE Nawilżająca woda micelarna została opracowana specjalnie do twarzy i wrażliwych oczu, dla skóry normalnej i suchej. Produkt ten delikatnie oczyszcza i usuwa makijaż (nawet wodoodporny). Formuła została wzbogacona o nawilżającą glicerynę zapewniając ochronę przed czynnikami drażniącymi. Formuła Kremu do rąk została opracowana w celu zmniejszenia suchości oraz intensywnej ochrony i regeneracji skóry dłoni, zniszczonych przez niekorzystne warunki klimatyczne takie jak wiatr, niskie i wysokie temperatury. Kompleks termo-ochronny, witaminy A, B5, E, oraz masło shea i wazelina, zapewniają intensywną regeneracje i ochronę dla spierzchniętych dłoni.

Wszystkie produkty wchodzące w skład nowej linii dostępne już są w sprzedaży aptecznej, a także w sklepie stacjonarnym DERMO-COSMESHOP na warszawskim Mokotowie i w sklepie internetowym (www.dermo-cosmeshop.pl/)

Regenerujący krem na noc
Nawilżająca woda micelarna do demakijażu twarzy i oczu
Krem o lekkiej konsystencji SPF30 do twarzy
Krem do rąk
Krem o bogatej konsystencji SPF30 do twarzy

Related posts

Leave a Comment