Nadchodzi nowa edycja Akademii Mediderma

JUŻ 4 MARCA 2024 r. ROZPOCZNIE SIĘ 4. EDYCJA CIESZĄCEGO SIĘ DUŻĄ POPULARNOŚCIĄ WŚRÓD PROFESJONALISTÓW CYKLU SZKOLENIOWEGO AKADEMIA MEDIDERMA. GŁÓWNYM TEMATEM WIOSENNEJ EDYCJI BĘDZIE CHRONOSTARZENIE.

„Akademia Mediderma” to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa, która jest efektem trzech dekad doświadczenia marki i spotkań z pacjentami w gabinecie. Każdego dnia specjaliści Mediderma tworzą rozwiązania na wszystkie problemy skórne, a swoim doświadczeniem chcą dzielić się z innymi ekspertami, tak by lepiej mogli zrozumieć swoich pacjentów, ich oczekiwania i precyzyjnie odpowiadać na ich potrzeby. Uczestnictwo w „Akademii Mediderma” to skuteczne narzędzie podnoszenia kwalifikacji, forum wsparcia merytorycznego i możliwość zbudowania bezcennej sieci kontaktów.

„W praktyce dr. Gabriela Serrano najważniejsza jest troska o zdrowie skóry pacjentów. Jej kondycja ma bezpośredni wpływ na samopoczucie i postrzeganie siebie, a co za tym idzie: jakość życia. Wychodząc z tego założenia, poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań pielęgnacyjnych i terapeutycznych stało się naturalną drogą założonej przez niego marki Mediderma. W ramach Akademii Mediderma chcemy dzielić się unikalną wiedzą, by praktyka w gabinecie przynosiła realne korzyści dla pacjentów” – podsumowuje Anna Kwaśnik, Head of Marketing Mediderma.

Tematem przewodnim 4. edycji „Akademia Mediderma” będzie: „Chronostarzenie – zaawansowana terapia przeciwstarzeniowa według Mediderma”. Uczestnicy szkolenia poznają najnowsze metody opóźniania pojawienia się objawów starzenia skóry i dbania o jej głęboką rewitalizację poprzez zastosowanie kompleksowych rozwiązań zabiegowych w terapiach łączonych, a także jakie produkty do pielęgnacji domowej będą najlepszą kontynuacją pielęgnacji wdrożonej w gabinecie.

„Kosmetologia i dermatologia to dziedziny ciągle się rozwijające. Dlatego aktualizowanie swojej wiedzy jest konieczne, gdy chcemy w gabinetach proponować pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Akademia Mediderma daje dostęp do aktualnej wiedzy – w teorii i w praktyce. Za Medidermą stoi 30 lat doświadczenia pracy z pacjentem, a proponowane przez markę rozwiązania od lat wyznaczają trendy profesjonalnej pielęgnacji” –  mówi Elżbieta Skalska, Global Business Director Mediderma.

4. EDYCJA „AKADEMIA MEDIDERMA” – HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

WARSZAWA    04.03.2024

BIAŁYSTOK      05.03.2024

KRAKÓW         11.03.2024

KATOWICE      12.03.2024

ŁÓDŹ               18.03.2024

POZNAŃ         19.03.2024

LUBLIN             20.03.2024

WROCŁAW     25.03.2024

GDAŃSK         26.03.2024

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

Related posts

Leave a Comment