FAME – zostań gwiazdą medycyny estetycznej

Zgodnie z zapowiedzią Fenice i Europejskiego Centrum Szkoleniowego Anti-Aging Akademia Medycyny Estetycznej FAME, staje się naukowym spotkaniem cyklicznym.

W 2019 roku FAME odbędzie się w 13 kwietnia w Hotelu Windsor w Jachrance. Ekspertem tej edycji jest dr Rossana Castellana, doskonale znana w Polsce dermatolog z Triestu, dyrektor naukowy GPQ producenta marki WiQo med. oraz autorka bestselleru wśród zabiegów medycyny estetycznej ostatnich lat – PRX-T33. Tym razem dr Castellana zaprezentuje autorskie metody łączone w globalnym podejściu do odmładzania i korekcji twarzy u pacjentów 45+. Do dyspozycji będą wszystkie dostępne małoinwazyjne metody m.in.: pilingi, mezoterapia, wypełniacze, toksyna botulinowa, nici.

Wzorem ubiegłego roku najtrudniejsze i najciekawsze przypadki pacjentów Ekspertka firmy wyłoni spośród zgłoszeń w kampanii edukacyjnej Misja Medycyna Estetyczna.  To projekt firmy Fenice, promujący dobre praktyki i rzetelną wiedzę – jego celem jest poprawa świadomości wśród społeczeństwa i minimalizacja rosnącej liczby powikłań w wyniku braku kompetencji i wykonywania zabiegów medycyny estetycznej przez osoby nieuprawnione.

Doktor Castellana zaprezentuje ponadto najnowsze zabiegi marki WiQo med. jak PRX Lady – nieinwazyjny zabieg ginekologii estetycznej, którego skuteczność gwarantują wieloletnie doświadczenia z zabiegiem PRX-T 33. Inną nowością, której światową premierę obejrzymy na tegorocznym paryskim kongresie IMCAS, jest piling chemiczny REVERSE PEEL przeznaczony do leczenia melasmy, przebarwień pozapalnych oraz innego rodzaju hiperpigmentacji. Na Śląskim Uniwersytecie Medycznym zakończyło się badanie kliniczne na grupie ponad 20 pacjentów, a wyniki wskazują wyraźnie na duży potencjał terapeutyczny nowego pilingu REVERSE PEEL.

Akademia Medycyny estetycznej FAME to spotkanie warsztatowe przeznaczone dla lekarzy, dr Castellana przeprowadzi zabiegi na żywo, szczegółowo analizując z uczestnikami wskazania i przeciwwskazania.

Jak co roku Fenice przygotowało dla uczestników FAME losowanie nagród w postaci zestawów zabiegowych oraz voucherów na kursy, które będzie można wybrać spośród całej oferty Centrum Szkoleniowego.

Ilość miejsc na sympozjum jest ograniczona. Warto się pospieszyć, ponieważ kluczowa jest kolejność zgłoszeń na imprezę – radzą organizatorzy.

Wszyscy uczestnicy imprezy są zaproszeni na wieczorny bankiet z potańcówką, który zacznie się o godz. 20.30.

Rejestracji na szkolenie można dokonać pod adresem https://szkolenia.fenice.pl

Related posts

Leave a Comment