Odkrywamy markę Tołpa

Tołpa to jedna z czołowych polskich marek kosmetycznych, która na przestrzeni ostatnich lat zyskała bardzo dużą popularność. Jej produkty powstały z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach, a jej szeroki asortyment sprawia, że z powodzeniem można je stosować do codziennej pielęgnacji ciała, twarzy, jak również skóry głowy. Ponadto są bardzo łatwo dostępne i przystępne cenowo. W czym jeszcze  tkwi fenomen kosmetyków polskiej firmy? Sprawdźmy.

  1. Marka Tołpa – kilka słów o jej historii i przesłaniu
  2. Kosmetyki Tołpa z myślą o potrzebach kobiet i mężczyzn
  3. Kosmetyki marki Tołpa – podsumowanie

Marka Tołpa – kilka słów o jej historii i przesłaniu

Tołpa to jedna z marek należących do Torf Corporation, czyli producenta kosmetyków z siedzibą w Kątach Wrocławskich. Początki firmy sięgają 1989 roku, jednak już w latach 60. ubiegłego wieku profesor Stanisław Tołpa rozpoczął badania nad torfem i jego właściwościami. Jako jedyna marka na świecie opatentowała technologię ekstrakcji dwóch substancji czynnych – nie tylko torfu, ale również borowiny. To właśnie one stanowią podstawę każdego kosmetyku wychodzącego z linii produkcyjnej polskiej marki. Wyróżniają się działaniem antyoksydacyjnym, regenerującym, jak również wspierającym odporność skóry na szkodliwe czynniki.

Co ważne, produkty Tołpa to przede wszystkim ukłon w stronę osób, które niezwykle cenią sobie stosowanie kosmetyków z naturalnymi składnikami. Wykazują się nie tylko skutecznością działania, ale przede wszystkim bezpieczeństwem stosowania. Ponadto polska marka przywiązuje bardzo dużą wagę do ekologii i ochrony środowiska naturalnego. Większość opakowań pochodzi z materiałów z recyklingu, które później można ponownie przetworzyć i wykorzystać.

Tołpa wciąż pracuje nad doskonaleniem formuły swoich kosmetyków – wszystko z myślą o potrzebach i oczekiwaniach swoich klientów. Co ważne, produkty wychodzące spod szyldu Tołpa są badane aparaturowo i aplikacyjne, co ma zapewnić nas – konsumentów – o skuteczności ich regularnego stosowania.

Kosmetyki Tołpa z myślą o potrzebach kobiet i mężczyzn

Warto mieć na uwadze to, że każda linia kosmetyków Tołpa przechodzi wiele szczegółowych badań alergologicznych. Są bezpieczne zarówno dla skóry wrażliwej, jak również innych typów skóry. Produkty z naturalnymi składnikami można z powodzeniem stosować każdego dnia i tym samym przyczynić się do poprawy kondycji zarówno skóry twarzy, jak i ciała czy głowy. Bardzo szeroka oferta polskiej marki pozwala skompletować zestaw do codziennego stosowania nie tylko dla kobiet, jak i mężczyzn – dla osób, które niezwykle dużą wagę przywiązują do dbałości nie tylko o swój wygląd, ale również dobre samopoczucie i bezpieczeństwo.

W asortymencie Tołpy znajdziemy m.in. żel do mycia twarzy, żel do higieny intymnej, krem na dzień, krem na noc, krem pod oczy, peeling, serum czy produkty do demakijażu. Można również sięgnąć po produkty do pielęgnacji skóry głowy i włosów, w tym szampony, odżywki czy maski. Warto pamiętać o tym, aby na pierwszym miejscu stawiać indywidualne potrzeby swojej skóry i dopasować do nich działanie kosmetyków. Co ważne, każdy znajdzie te skrojone na miarę swoich oczekiwań.

Kosmetyki marki Tołpa – podsumowanie

W Polsce możemy cieszyć się z wielu rodzimych marek, które stawiają na wysoką jakość, transparentność i bezpieczeństwo. Nie bez powodu kosmetyki Tołpa goszczą w wielu naszych domach – połączenie naturalnych składników, skutecznych substancji aktywnych i dbałości o środowisko naturalne sprawia, że warto mieć je pod ręką. Szeroki asortyment na potrzeby każdego rodzaju skóry i przystępne ceny z pewnością zachęcają do przetestowania produktów tej marki.

Artykuł sponsorowany 

Related posts

Leave a Comment