Odwiedziny w Klinicie Preibisz SKINDOCTORS

Kto nie marzy o płaskim brzuchu, jędrnych pośladkach i napiętej skórze? Chyba niewiele osób z całą stanowczością może stwierdzić, że ma idealną sylwetkę 😉

Mamy świadomość, że tak długo jak człowiek pracuje na zbędne kilogramy tak samo długo (a może nawet dłużej!) je zrzuca. Gdy te kilogramy zaczynają nam ciążyć zwykle decydujemy się na dietę, ćwiczenia, a gdy zaczynamy już wątpić w ich skuteczność na… zabiegi.

Odwiedziny

My zmieniliśmy kolejność… W grudniowe popołudnie męski przedstawiciel redakcji udał się do Kliniki Preibisz SKINDOCTORS, znajdującej się na warszawskim Gocławiu/Saskiej Kępie. Mimo zmroku i padającego śniegu znalazł Klinikę bez problemu. Już na progu został miło przywitany przez obsługę, a po zdjęciu kurtki mógł odsapnąć przy filiżance ciepłej herbaty.

Miejsce, do którego dotarł wygląda bardzo estetycznie. Z przyjemnością oczekiwał na zabieg. Przed przystąpieniem do zabiegu musiał wypełnić ankietę na temat swojego zdrowia – podać szczegóły, które mogą mieć wpływ na przebieg i rezultaty zabiegu. Taki wywiad jest bardzo ważny. Do tej pory nie wspomnieliśmy jakiemu zabiegowi miał poddać się nasz kolega…

Gdy szedł do Kliniki wiedział, że będzie mógł poddać się zabiegowi z wykorzystaniem systemu Accent Spa Deep. Przyznajemy, że za dużo nie czytał na temat urządzenia, które miało być zastosowane. Wpadło Mu w oko tylko „wyszczuplanie” i stwierdził, że taki zabieg przed świętami to super pomysł.

Na szczęście fachowa obsługa w osobie Pani kosmetolog wyjaśniła koledze na czym polega zabieg, czego może się spodziewać. Opowiedziała też o samym urządzeniu. Accent Spa Deep to system, w którym wykorzystuje się fale radiowe (RF) i technologię AlmaWave 40,68 MHz. Celem zabiegu, któremu poddał się kolega jest wymodelowanie ciała, ujędrnienie skóry, pozbycie się „obwisłej” skóry oraz cellulitu.

Urządzenie posiada opatentowane rozwiązanie wykorzystania fal radiowych. Dzięki odpowiednim ustawieniom jest możliwość pracy na różnych głębokościach skóry. Dodatkowo urządzenie posiada różne „końcówki”, które pozwalają na pracę w różnych obszarach naszego ciała (np. twarz, pośladki). Praca z falami radiowymi łączy się z wydzielaniem ciepła. Ciepło związane jest ze stymulacją powstawania nowych włókien kolagenowych oraz usuwaniem zbędnych lipidów. Skóra w wyniku ciepła ulega obkurczeniu, staje się bardziej jędrna, a sylwetka wyszczuplona.

Przeciwwskazania do zabiegu

Jak każdy zabieg, tak i ten posiada przeciwwskazania. Poniżej przedstawiamy część z nich:

– rozrusznik serca, bądź inne wewnętrzne urządzenia elektryczne;

– ciąża, karmienie piersią, menstruacja;

– infekcje bakteryjne i wirusowe;

– osłabiony system immunologiczny (AIDS, HIV, lekki immunosupresyjne);

– stosowanie antykoagulantów, retinoidów w obszarze poddawanym zabiegowi;

– zaburzenia czucia, neuropatia, uszkodzenia nerwów;

– jakikolwiek aktywny problem na obszarze zabiegowym, taki jak rany, krwotoki, zmiany zakaźne, łuszczyca, egzema, wysypka oraz mocno bądź „świeżo” opalona skóra.

Wrażenia z zabiegu

Zabieg jest bardzo przyjemny. Po nałożeniu gliceryny na skórę brzucha Pani kosmetolog przyłożyła kręcącą się głowicę i delikatnie masowała skórę. To masowanie jest szczególnie przyjemne. Z upływem czasu na skórze odczuwało się fajne ciepełko, które sprawiało, że człowiek mógł się zrelaksować Długość zabiegu związana jest z ustawieniami urządzenia i obszaru, który poddawany jest zabiegowi.

Efekty

Po pierwszym zabiegu następuje proces przebudowy skóry. Aby natomiast zauważyć pełne efekty należy wykonać serię zabiegów (4-6). Najlepiej po jednym zabiegu w tygodniu. Jak wiadomo, w każdym przypadku, u każdego pacjenta skóra i organizm reagują inaczej. To co możemy zauważyć to zmiany w obwodach, bo po takim zabiegu można poczuć się swobodniej w tym samym ubraniu… 

Powikłania

Wykluczając przeciwwskazania, zabieg nie niesie ze sobą ryzyka powikłań. Przez kilka godzin po zabiegu wyczuwa się ciepło w miejscu masażu. Może też pojawić się delikatne zaczerwienienie, które z czasem jednak ustępuje.

Dla kogo polecany jest zabieg?

Zabieg polecany jest osobom, które chcą wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu, a tak naprawdę tym, którzy mają wiotką skórę, obwisłą. Wówczas efekt jest najbardziej widoczny. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest poddanie się zabiegom podczas stosowania diety. W momencie, kiedy traci się na wadze warto szczególnie zadbać o skórę.

Co ciekawe, zabieg ten, z wykorzystaniem innych ustawień i końcówek można stosować też na twarz w celu redukcji zmarszczek i termicznego liftingu skóry.

Podsumowanie

Cieszymy się, że mogliśmy odwiedzić Klinikę Preibisz SKINDOCTORS i zapoznać się z możliwościami urządzenia Alma Sea Deep. Mamy nadzieję, że zaciekawiliśmy Was samym zabiegiem. Czy chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat? Zapraszamy do kontaktu LINK

Related posts

Leave a Comment