BioReLift – nowy krem pozabiegowy

Czy spotkaliście się już z produktem o nazwie BioReLift?

To krem pozabiegowy o działaniu biostymulującym, rewitalizującym i liftingującym. Swoje działanie zawdzięcza ponad 20 składnikom aktywnym takim jak peptydy biomimetyczne (dipeptyd, benzyloamid diaminobutyroilowy, heptapeptyd palmitoilowy Cooper -14, palmitynian heptapeptyd-15, acetylotetrapeptyd-17) wzmocnione koloidalną platyną, mikronizowany kwas hialuronowy, aminokwasy (arginina, glicyna, prolina, leucyna, lizyna, izoleucyna i walina), witaminy (panthenol, witamina E, witamina B2 i witamina C w chronionej postaci glukozydu askorbylowego) i odżywcza lipofilowa faza naturalnego pochodzenia (olej arganowy, olej migdałowy, masło shea i bisabolol).

Pierwszy z peptydów – dipeptyd, benzyloamid diaminobutyroilowy jest silnym syntetycznym składnikiem aktywnym naśladującym działanie peptydu zawartego w jadzie węża. Daje efekt relaksacji skóry. Heptapeptyd palmitoilowy Cooper -14 i palmitynian heptapeptyd-15 stymulują produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Działają również jako przeciwutleniacze i stymulują produkcję glikozaminoglikanów oraz usuwają uszkodzony kolagen i elastynę ze skóry.

Acetylotetrapeptyd-17 jest peptydem o działaniu modulującym, a ściślej indukuje syntezę proteoglikanów przez fibroblasty skóry właściwej. Te glikoproteiny wpływają na budowę skóry właściwej.

Platyna koloidalna z kolei utrzymuje równowagę pola elektrycznego w naskórku, dzięki czemu skóra jest mniej podatna na uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki i przedwczesne starzenie. Platyna stabilizuje peptydy, zwiększając ich skuteczność i stabilność.

Są dwa powody, dla których ten produkt został stworzony. Po pierwsze dla specjalistów zajmujących się skórą, aby mogli oni zaoferować odpowiednią pielęgnację po zastosowaniu pilingu BioRePeelCl3, w celu poprawienia doskonałych wyników uzyskanych podczas zabiegu w gabinecie, a po drugie dla pacjentów, aby mogli oni wykorzystywać go w domu, w celu pogłębienia korzyści zabiegu BioRePeelCl3 między sesjami.

Krem BioReLift można oczywiście też stosować po dowolnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, w szczególności polecany jest jako uzupełnienie pielęgnacji domowej po zabiegu z wykorzystaniem pilingu BioRePeelCl3. Produkt nadaje się dla osób w każdym wieku i dla każdego rodzaju skóry.

Produkt dostępny jest w wybranych gabinetach oraz bezpośrednio u dystrybutora (https://www.sironaaesthetics.pl/)

Related posts

Leave a Comment