„PRX-T Lady” -preparat dedykowany kobietom

Proces starzenia wpisany jest w nasze życie. Wraz z upływem czasu, następuje naturalne i nieodwracalne nagromadzenie się uszkodzeń wewnątrzkomórkowych (przerastające zdolności organizmu do samonaprawy) prowadzących do upośledzenia funkcjonowania komórek, tkanek, narządów i układów. Z upływem lat nasze organy wewnętrzne stają się więc mniej wydolne. Starzeje się mózg. Starzeje się skóra, która staje się sucha, mniej elastyczna, na której pojawiają się przebarwienia, początkowo drobne, a potem i głębokie zmarszczki i bruzdy. Starzeją się też okolice naszych części intymnych…

Z wiekiem ścianki pochwy ulegają zwiotczeniu, stają się coraz cieńsze i bardziej wrażliwe. Pochwa jest słabo nawilżona, może występować świąd, a przez to większa podatność na urazy i infekcje. Jak wiemy, wraz z upływem lat zanika podskórna tkanka tłuszczowa, a w związku z tym wargi sromowe tracą swoją objętość, zapadają się i stają się mało jędrne. Przez zwiotczenie warg sromowych większych mniej zabezpieczone i narażone na otarcia i dyskomfort stają się również wargi sromowe mniejsze. To nie wszystko. Dodatkowo zaburzenia hormonalne mogą powodować powstawanie przebarwień w okolicach warg sromowych i odbytu. Te wszystkie zmiany w okolicach intymnych związane z procesem starzenia mogą być i często są uciążliwe dla kobiety. Wpływają na znaczne obniżenie jakości współżycia, ogólny dyskomfort.

O rewitalizacji skóry, jej ożywieniu, odmłodzeniu piszemy dość regularnie. Tym razem, jak zapewne domyślacie się już, skupimy się na rewitalizacji zewnętrznych części intymnych. Wiedzieliście o tym, że te obszary możemy również odmładzać?

Tak, możemy, a jednym ze sposobów jest użycie PRX-T Lady, produktu do leczenia przebarwień i defektów chrono-starzenia zewnętrznych obszarów intymnych u kobiet, otoczek brodawek sutkowych, okolicy perianalnej czy pach.

Produkt składa się z unikalnej formuły, która łączy pozytywne efekty trzech składników: nadtlenku wodoru (H2O2), kwasu trójchlorooctowego (TCA) 33% i kwasu kojowego 5%.

Zabieg PRX-T Lady to nieablacyjna chemiczna stymulacja skóry. Nadaje skórze jędrność i napięcie, nie uszkadzając naskórka. Rozjaśnia przebarwienia, a jego efekt jest natychmiastowej i długotrwały. Jest to zabieg bezigłowy i bezbolesny.

Jak każdy zabieg i ten ma przeciwwskazania do stosowania. Są nimi: podrażniona skóra czy skóra podatna na podrażnienia, łojotokowe zapalenie skóry, alergia na kwas kojowy, alergia na lateks, jeśli podczas zabiegu stosowane są rękawice lateksowe, ciąża i karmienie piersią, ropne zmiany skórne i / lub opryszczkowe, zmacerowana skóra.

Dla każdej okolicy producent opracował oddzielny protokół zabiegu. Poniżej przybliżamy Wam jak krok po kroku powinien wyglądać zabieg rewitalizacji zewnętrznych delikatnych okolic intymnych.

Pierwszym krokiem jest oczyszczenie okolicy do zabiegu za pomocą WiQomed P Solution. Następnie należy przekłuć korek ampułki igłą (18g) i nabrać odpowiednią ilość produktu (ok. 1,5-2 ml na cały zabieg). Zanim nałożymy produkt, należy zabezpieczyć śluzówkę kremem WiQo Restoring Cream (znajduje się w zestawie z PRX Lady) i wreszcie, za pomocą specjalnej gumowej szpatułki zabezpieczonej rękawiczką nitrylową, nakłada się do 3 warstw, jedna po drugiej bez zmywania. W razie podrażnienia lub intensywnego pieczenia należy przerwać zabieg i zmyć resztki produktu. Podczas jednego zabiegu, produkt należy nakładać etapami na poszczególne okolice (nie od razu na cały obszar) aż do pokrycia całej zakwalifikowanej powierzchni. Ewentualne resztki produktu usuwa się ze skóry bieżącą wodą. Na koniec nakłada się WiQo RESTORING CREAM w celu odbudowy warstwy hydrolipidowej naskórka. W przypadku przebarwień pomiędzy kolejnymi zabiegami należy stosować produkt do domowego użytku Serum Rozjaśniające do okolic intymnych WiQo.

Zaleca się przeprowadzanie zabiegów z częstotliwością 1 zabieg co 15 dni – 5 lub więcej zabiegów w cyklu.

I co? Gotowe jesteście na taki zabieg?

 

Related posts

Leave a Comment