Najwyższy czas pomyśleć o prezentach!

Wprawdzie do Świąt Bożego Narodzenia jest jeszcze miesiąc, warto już zastanowić się i zdecydować czy Wasi najbliżsi dostaną od Was wymarzony prezent czy zdecydujecie się dać im po rózdze ?

Wszystkie chyba marki „beauty” przygotowały bardzo ciekawe zestawy z kosmetykami. Naprawdę jest w czym wybierać. Często kupując taki zestaw można liczyć na lepsze ceny produktów niż kupując je oddzielnie. Przygotowaliśmy mini przegląd ciekawych zestawów. Warto wziąć je pod uwagę podczas zakupów.  

Zestaw pierwszy

Zaczynamy od rodzimej marki POLEMIKA. W oferowanych kosmetykach możecie znaleźć zieloną herbatę. Sami marki tej jeszcze nie poznaliśmy, nie wypróbowaliśmy na własnej skórze, ale wiemy, że wiele osób chwali sobie te wielofunkcyjne kosmetyki naturalne. Produkty są wegańskie i posiadają certyfikat PETA APPROVED.

Do wyboru są trzy zestawy świąteczne. Wybraliśmy ten najbardziej bogaty (wypasiony!). W jego skład wchodzą:

– Hydrofilne masło oczyszczające;

– Peeling – maska oczyszczająco-rozświetlająca:

– Antyoksydacyjny krem nawilżający:

– Jadeitowa płytka gua sha

oraz w gratisie można otrzymać Przeciwstarzeniowy krem nawilżający z efektem rozświetlenia

Zestaw drugi

Kolejna propozycja to produkty marki Phytomer wywodzącej się z okolic zachodniego wybrzeża Francji. Marka ta jest nam bardzo dobrze znana. Mieliśmy możliwość i przyjemność stosowania kilku produktów. Główną ich cechą jest to, że zawierają składniki pochodzące z morza! W tym roku marka przygotowała szereg promocji i zestawów świątecznych. Nas szczególnie zaciekawił zestaw, w skład którego wchodzą:

– krem CityLife;

– produkt do mycia twarzy.

Zestaw trzeci

Marki drIrenaEris nie trzeba przedstawiać. Jest dobrze rozpoznawalna na rodzimym rynku, choć musimy przyznać, że długo o niej nie wspominaliśmy. Czas to zmienić! Marka nie próżnuje i również ma w swojej ofercie szereg zestawów. Nie wiedzieliśmy, który wybrać, ale po dyskusjach w redakcji  postawiliśmy na zestaw Lumissima zawierający:

– Rozświetlająco-Przeciwzmarszczkowy Krem Na Dzień SPF 20;

– Wybielający Krem Naprawczy Na Noc;

– Wygładzająco-Rozświetlający Krem Pod Oczy.

Zestaw czwarty

Guinot to marka, o której niedawno wspominaliśmy. Opisywaliśmy nawet zabieg, któremu się poddaliśmy. Przypominacie sobie? Guinot postawiła na elegancję, bo jak inaczej określić to jak wyglądają przygotowane zestawy? Jest w czym wybierać, bo marka oferuje bardzo dużo ciekawych produktów pielęgnacyjnych.

My zdecydowaliśmy się na zestaw zawierający:

– Krem Age Logic Riche;

– Krem pod oczy Age Logic.

Zestaw piąty

Marka Yonelle Medesthetic, którą z pewnością kojarzycie z naszych licznych testowań i którą niektórzy z Was zdążyli już polubić przygotowała dla swoich Fanów/Klientów zestaw trzech produktów w gustownej kosmetyczce. W skład zestawu wchodzą:

– Rozświetlający krem z witaminą C;

– Naprawczy krem pod oczy;

– Serum

Zestaw szósty

Mamy też propozycję marki Rhea Cosmetics, której nowości prezentowaliśmy Wam nie raz. Markę tę powinniście kojarzyć z takimi terminami jak chronobiologia, kosmogenomika, neurokosmetyki… I Ona przygotowała wiele niespodzianek. My stawiamy na zestaw zawierający 3 produkty oraz kosmetyczkę w świątecznej torebce

– Krem łagodzący LENICREAM;

– B-doza łagodząca B-DOSE IV;

– Odświeżający krem pod oczy na obrzęki EYEDRAIN.

Zestaw siódmy

Gdyby okazało się, że potrzebujecie zakupić zestaw dla Waszego mężczyzny to mamy propozycję marki Kosciuschko. Jest to rodzima marka ciesząca się coraz większą popularnością wśród mężczyzn. W jej ofercie znajdziecie różne zestawy, ale nam spodobała się tuba zawierająca nowoczesne „soxy” oraz Balsam all-in-one po goleniu do twarzy i brody (100 ml).

Podsumowanie

Nie sposób wymienić wszystkich marek, które ze starannością przygotowały się już do Świąt. Zdecydowaliśmy, że zaprezentujemy Wam znane i sprawdzone, ale też i nowe! Bo kto nie lubi nowości…

Related posts

2 Thoughts to “Najwyższy czas pomyśleć o prezentach!”

  1. Kamila

    Super przegląd. Szkoda, że nie podają Państwo cen.

    1. DK

      Następnym razem pomyślimy o tym i postaramy się dodać ceny.

Leave a Comment