Klinika Dr Chlebus Beauty – nowe miejsce na mapie Warszawy

Kolejny styczniowy tydzień rozpoczynamy od przekazania informacji o nowości. Nowości trochę innej niż zwykle. Tym razem donosimy o nowym gabinecie na mapie Warszawy – Klinice Dr Chlebus Beauty na ulicy Marszałkowskiej 58. Kilka dni temu, wraz z innymi zaproszonymi gośćmi mieliśmy przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w świętowaniu otwarcia tego wyjątkowego miejsca.

W nowej Klinice znajdują się 4 gabinety – jeden, w którym przyjmuje i przeprowadza zabiegi lekarz i 3, w których pracują kosmetolodzy. Jest to miejsce, w którym personel zadba o zdrowie i jakość skóry, jej promienny wygląd i dobre samopoczucie każdego pacjenta/klienta. W ofercie znajdziemy m.in. autorskie terapie pilingowe dr n. med. Ewy Chlebus, które są kompleksowym połączeniem leczenia farmakologicznego i autorskich terapii pilingowych, których celem jest osiągnięcie efektu zdrowej i promiennej skóry. Terapie dobierane są indywidualnie podczas konsultacji, a ich czas trwania zależy od wieku i potrzeb skóry. Poza tym wykonuje się też m.in. zabiegi kosmetologiczne opracowane przez dr n. med. Ewę Chlebus, zabiegi kosmetologiczne Instytutu Esthederm, depilację laserową, makijaż permanentny, wypełnianie zmarszczek kw. hialuronowym, mezoterapię twarzy, skóry głowy, iniekcje botoxu, laseroterapię czy prowadzi leczenie łysienia.

W czasie części oficjalnej dr Chlebus zaprezentowała kilka publikacji naukowych swojego autorstwa, które ukazały się w renomowanych, profesjonalnych tytułach zagranicznych i polskich oraz zwróciła uwagę na to, jaką rolę w pielęgnacji skóry odgrywają alfahydroksykwasy. Dla przypomnienia wspomnimy tylko, że alfahydroksykwasy (AHA) to jedne z najbardziej wszechstronnych substancji kosmetycznych, a wśród kwasów AHA wyróżniamy: kwas glikolowy, mlekowy, jabłkowy, cytrynowy, winowy oraz najpóźniej odkryty – kwas migdałowy.  O tym ostatnim możecie przeczytać więcej na naszej stronie (LINK).

Kwasowi migdałowemu dr Chlebus poświęciła więcej uwagi. Dlaczego? Ponieważ podczas tego samego spotkania zaprezentowała swój drugi autorski krem – M-01 Krem nawilżająco-rozświetlający. Chcecie dowiedzieć się o nim więcej? Śledźcie nas na Instagramie 😉

Pani Doktor i wszystkim skupionym wokół nowej inicjatywy, a właściwie nowych inicjatyw, bo mowa zarówno o nowej Klinice jak i nowym kremie, życzymy samych sukcesów i… dalszych pomysłów.

Related posts

Leave a Comment