Pierwszy w Europie i to w Holistic Clinic

Kilka dni temu mieliśmy przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu dla dziennikarzy zorganizowanym przez Holistic Clinic. Przybyłych gości powitała właścicielka Kliniki, p. Klaudia Witczak, która w kilku słowach opowiedziała o nowej filozofii Holistic Clinic, która opiera się na trzech filarach. Pierwszy z nich to naturalność zamiast sztuczności, a więc troska o wygląd, ale wygląd naturalny, a nie przerysowany, sztuczny. Drugi filar to bezinwazyjność, czyli stosowanie lasera zamiast skalpela. Trzeci filar to wykorzystywanie najnowszych światowych technologii w pielęgnacji i leczeniu skóry zgodnie z filozofią Smart Aging, a nie Anti-Aging. Przyznajemy, że filozofia Smart Aging podoba nam się, bo przecież czasu nie da się zatrzymać ani oszukać, a najważniejsze jest to, żeby dbać o siebie, swój wygląd, żeby skóra była jędrna, promienna, pozbawiona przebarwień czy rozszerzonych naczynek. Chodzi o to, żeby nie „przerabiać” siebie, zatracając przy tym często swoje charakterystyczne piękno, a aby jak najdłużej wyglądać zdrowo, a tym samym… młodo.

Następnie głos zabrała dr n. med. Agnieszka Bańka-Wrona, specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim stażem pracy. Powiedziała, że cały zespół Kliniki koncentruje się na holistycznej, długoterminowej i nieinwazyjnej koncepcji dbania o siebie zgodnie z filozofią Smart Aging, że główny nacisk kładzie się na regularność zabiegów i prewencję, a tam gdzie jest to niezbędne zaleca się „mocniejsze” zabiegi. 

Podczas tego spotkania zaprezentowano – i był to główny i najważniejszy punkt programu i powód spotkania – laser JouleTM X. Jak mogliśmy usłyszeć od doktora Marka Pituchy, lekarza medycyny estetycznej, laser JouleTM X to najbardziej zaawansowany laser na świecie do twarzy i ciała.

Wyjątkowość tego systemu to wiele urządzeń w jednej platformie z jednoczesnym zastosowaniem inteligentnych technologii i aplikacji. Daje to lekarzowi ogromne możliwości oraz dostosowanie terapii i metod laserowych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Platforma JouleTM X daje możliwość wykonania różnorodnych zabiegów – m.in. fototerapii BBL (ang. Broad Band Light, światło szerokopasmowe), hybrydowego lasera frakcyjnego Halo™, lasera naczyniowego Clear V™, hybrydowego lasera wykorzystywanego do leczenia problemów intymnych diVa™ czy też dedykowanego do modelowania sylwetki Allura™.  Zastosowanie tej zaawansowanej platformy w praktyce klinicznej, oczywiście przez odpowiednio przeszkolonych lekarzy, zapewnia bezpieczne i bardzo skuteczne przeprowadzenie zabiegu przy jednoczesnym zmniejszeniu jego inwazyjności i skróceniu czasu rekonwalescencji, co jest niezwykle istotne dla pacjentów.

Co warte podkreślenia, Holistic Clinic jest pierwszą kliniką w Polsce (i w całej Europie!), która już w najbliższych dniach rozpocznie wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem platformy JouleTM X. Gratulujemy takiej inwestycji! Nie możemy się już doczekać wrażeń i efektów u pierwszych klientów Holistic Clinic, bo jak mogliśmy zobaczyć na licznych fotografiach „przed” i „po”, prezentowanych przez przedstawiciela producenta platformy, rezultaty nawet po jednym zabiegu są naprawdę imponujące.

Related posts

Leave a Comment