Boostery od Filorga

Lato, wakacje – czas urlopów I błogiego lenistwa. Nie wszyscy jednak odpoczywają! Laboratoria Filorga wprowadziły właśnie na polski rynek kolejne nowości: YOUTH MAKER SHOTS – 3 INTENSYWNE BOOSTERY. Wykorzystano w nich znane substancje aktywne w wysokim stężeniu. W każdym z trzech boosterów można znaleźć co najmniej jedną substancję wykorzystywaną na co dzień w medycynie estetycznej, czyli kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym, wygładzającym i „wypełniającym”; kwas mlekowy i kwas salicylowy o właściwościach wygładzających (regulują wydzielanie sebum) oraz kompleks witamin (A i E), który działa rewitalizująco.

Najnowsze 3 intensywne kuracje oparte są na technologii Super Fresh. To innowacyjny dwufazowy system dwóch przegródek, rozdzielający substancje aktywne zawarte w buteleczce produktu. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie ich najwyższej skuteczności i 100% świeżości w momencie aktywacji aplikatora. Boostery można stosować samodzielnie, w formie kuracji, lub pod krem na noc, dla osiągnięcia silniejszego efektu stymulującego.

Do wyboru mamy:

1/ Booster Plumper [Shot] Profesjonalna Kuracja Gasząca Pragnienie Skóry. Formuła ta zawiera kwas hialuronowy oraz ceramidy. W rezultacie stosowania produktu skóra staje się nawilżona, bardziej wygładzona i wypełniona;

2/ Booster Brighter [Shot] Profesjonalna Kuracja Rozświetlająca. W tym produkcie znajdziemy Kompleks Witaminowy (A+E) oraz Beta-Karoten – przeciwutleniacz, który uczestniczy w syntezie witaminy A oraz chroni komórki przed wolnymi rodnikami, szczególnie przed uszkodzeniami oksydacyjnymi spowodowanymi promieniowaniem słonecznym. Tak przygotowana kompozycja pozwala na skuteczną walkę z niejednolitym kolorytem skóry i efektem „zmęczonej” skóry;

3/ Booster Refiner [Shot] Profesjonalna Kuracja Przeciwdziałająca Niedoskonałościom. Ta formuła łączy w sobie kwas mlekowy i salicylowy, co wpływa na wygładzenie skóry i regulację wydzielania sebum oraz cynk, który zmniejsza wydzielanie sebum, zmniejsza stany zapalne skóry, równocześnie walcząc z gromadzeniem się toksyn i wolnych rodników. Dzięki właściwościom ściągającym booster REFINER [SHOT] zwęża pory i sprawia, że skóra zyskuje idealną jakość.

Wszystkie 3 Boostery dostępne są już w sprzedaży w opakowaniach o poj. 10 ml w cenie 176 zł każdy.

Czy ktoś z Was miał już okazję wypróbować któryś z nich? Podzielicie się swoimi pierwszymi wrażeniami? 

Related posts

Leave a Comment