LUMINERA HYDRYAL 2%-3%-4% – Zastrzyk piękna

LUMINERA HYDRYAL 2%-3%-4% – Zastrzyk piękna

Nowością na polskim rynku jest LUMINERA HYDRYAL 2%-3%-4% – trzystopniowa mezoterapia igłowa, oparta na nieusieciowanym kwasie hialuronowym. Przezroczysty żel został zaprojektowany tak, aby zwiększać nawilżenie skóry, poprawiać jej elastyczność oraz nadawać naturalny promienny wygląd.

HYDRYAL to wysoce oczyszczony kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Żel jest homogenny, przejrzysty, ulegający biodegradacji. Unikalna struktura kwasu hialuronowego jest analogiczna w składzie do naturalnie występującego HA w skórze. Preparaty HYDRYAL zawierają MANNITOL (0,9%), silny antyoksydant, który zapobiega uszkodzeniom oksydacyjnym oraz wydłuża czas utrzymania efektów zabiegów.

GAMA HYDRYAL to trzy stężenia nawilżenia:

1/ HYDRYAL 2% (20 mg/ml kwasu hialuronowego) to preparat przeznaczony do profilaktyki przeciwstarzeniowej (korekcja zmarszczek powierzchniowych, skóra sucha i odwodniona, poprawa nawilżenia).  Preparat należy podawać w naskórek + powierzchniową warstwę skóry właściwej, igłą 30G;

2/ HYDRYAL 3%  (30mg/ml kwasu hialuronowego) przeznaczony jest do korekcji średnich zmarszczek jak również w celu poprawy jakości skóry suchej i odwodnionej, do poprawy nawilżenia i elastyczności skóry. Preparat należy podawać w naskórek + powierzchniową warstwę skóry właściwej, igłą 27G lub 30G;

3/ HYDRYAL 4%  (40 mg/ml kwasu hialuronowego) stosuje się do korekcji średniogłębokich zmarszczek, jak również do poprawy stanu skóry suchej i odwodnionej i również w celu poprawy nawilżenia i elastyczności skóry. Zaleca się iniekcje w środkową warstwę skóry właściwej igłą 27G.

Dystrybutorem marki LUMINERA, w tym gamy HYDRYAL, jest firma Medif Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

www.medif.com

 

Related posts

Leave a Comment