Wyniki wyszukiwania

  1. Kącik pacjenta, rok 2008, numer 1, artykuł 1
    (...) w leczeniu wielu chorób skóry takich jak zaburzenia rogowacenia, rybia łuska, rogowacenie słoneczne, znamiona starcze, brodawki zwykłe i łojotokowe, przebarwienia pozapalne i w postaciach łagodnych trądziku pospolitego. Działanie peelingu na skórę zależne jest między innymi od rodzaju zastosowanej substancji, jej stężenia, podłoża, na którym jest stosowana, oraz czasu ekspozycji. Działanie np. kw(...)
  2. Kącik pacjenta, rok 2012, numer 2, artykuł 4
    (...) takich jak: brodawki wirusowe oraz łojotokowe, kłykciny kończyste, przerosłe blizny, włókniaki, niektóre znamiona naskórkowe oraz zmiany naczyniowe. Można ją też stosować w przypadku stanów przednowotworowych takich jak rogowacenie słoneczne czy róg skórny. Kriochirurgia jest również cenioną metodą leczenia raków skóry, szczególnie raka podstawnokomórkowego. Z uwagi na destrukcję tkanek podczas z(...)

Bieżący numer:

Vol.12 Nr 2 (46)
czerwiec 2017
Wydawca
Medical Publishing
House Sp. z o.o.


ul. Włodarzewska 57D/10
02-384 Warszawa
NIP: 7010011552

tel.: 22 824 02 68
e-mail: redakcja@medph.pl
Copyright Medical Publishing House Sp. z o.o. 2007
Ta strona używa plików COOKIES firm trzecich, wyłącznie do zbierania statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych Serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.