Wyniki wyszukiwania

  1. Kącik pacjenta, rok 2008, numer 1, artykuł 3
    (...) oczywiste. Stopa, która podpiera nasze ciało jest konstrukcyjnym dziełem sztuki. Latem chętnie pokazujemy stopy w eleganckich sandałkach, malujemy paznokcie na piękne kolory i wcieramy kremy. Mężczyźni noszą skarpetki do sandałów, choć nie powinni tego robić, ale... to już kanony mody i dobrego smaku. Systematyczne dbanie o stopy nie jest luksusem, ale koniecznością. Na stopach można zobaczyć ob(...)
  2. Kącik pacjenta, rok 2009, numer 1, artykuł 2
    (...) antycholinergicznymi; w razie braku skuteczności wszystkich wymienionych metod, do rozważenia sympatektomia. Stopy Łagodna i umiarkowana nadpotliwość stóp, 2 w skali HDSS: leczenie z wyboru: antyperspiranty zawierające chlorek glinu; leczenie drugiego rzutu: iniekcje toksyny botulinowej A lub jontoforeza; w razie nieskuteczności leczenia do rozważenia preparaty chlorku glinu w poł(...)
  3. Kącik pacjenta, rok 2016, numer 1, artykuł 3
    (...) Piękne i zdrowe stopy Dr n. med. Mirosława Gałęcka Wiosną budzi się życie - to powiedzenie wydaje się jak najbardziej prawdziwe, jeśli spojrzymy na ilość klientów, którzy pojawiają się w gabinetach kosmetycznych. To samo dotyczy specjalistycznej pielęgnacji stóp, choć charakter tej dziedziny powoduje, że najlepsi specjaliści na brak pracy nie narzekają przez cały rok. Duże znaczenie ma wz(...)


Bieżący numer:

Vol.12 Nr 2 (46)
czerwiec 2017
Wydawca
Medical Publishing
House Sp. z o.o.


ul. Włodarzewska 57D/10
02-384 Warszawa
NIP: 7010011552

tel.: 22 824 02 68
e-mail: redakcja@medph.pl
Copyright Medical Publishing House Sp. z o.o. 2007
Ta strona używa plików COOKIES firm trzecich, wyłącznie do zbierania statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych Serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.