Wyniki wyszukiwania

 1. Kącik pacjenta, rok 2008, numer 2, artykuł 3
  (...) odpowiednim nachyleniem wprowadzania igły (45°), nieco głębiej (3-4 mm), używana głównie w leczeniu cellulitu i ostrzykiwania skóry owłosionej głowy; punktowe głębokie śródskórne i podskórne iniekcje stosowane w zabiegach redukcji tkanki tłuszczowej i wypełniania głębokich zmarszczek. Szerzej o zastosowaniu mezoterapii W latach 50-tych ubiegłego stulecia francuski lekarz dr Miche(...)
 2. Kącik pacjenta, rok 2010, numer 1, artykuł 3
  (...) Cellulit – choroba czy defekt kosmetyczny? Dr n. med. Anna Pura-Rynasiewicz, specjalista dermatolog Nazwa cellulit stosowana jest na określenie "guzkowo-wyboistego" ukształtowania powierzchni skóry. Cellulit dotyczy 80-95% kobiet, pojawia się w okresie dojrzewania, głównie w okolicy bioder, na udach i brzuchu. Termin ten został wprowadzony przez lekarzy francuskich w 1922 roku. Przez wi(...)
 3. Kącik pacjenta, rok 2016, numer 1, artykuł 4
  (...) Cellulit - czy to tylko zmartwienie kobiet? Lek. med. Michał Rożalski Cellulit to zaburzenie w budowie skóry, głównie tkanki podskórnej, prowadzące do zmiany w wyglądzie skóry. Na powierzchni skóry pojawiają się guzki i zagłębienia przypominające skórkę pomarańczy. Cellulit jest częstym zmartwieniem kobiet. Zajmuje takie rejony ciała jak uda, pośladki i brzuch. Powoduje duży problem z punk(...)
 4. Kącik pacjenta, rok 2016, numer 2, artykuł 4
  (...) przyspieszyć rozwiązanie. Rozstępy to nie jedyny problem ciała w okresie ciąży. Puchnięcie nóg, wzrastający cellulit, "rozciągająca" się niemiłosiernie skóra na brzuchu, to także problemy, którym zaradzić można jedynie poprzez wzmocnienie codziennych nawyków "dbania o siebie", czyli racjonalnej diety, nie męczącej ale systematycznej gimnastyki i pielęgnacji ciała, gdzie masaż zajmuje jedną(...)Bieżący numer:

Vol.12 Nr 2 (46)
czerwiec 2017
Wydawca
Medical Publishing
House Sp. z o.o.


ul. Włodarzewska 57D/10
02-384 Warszawa
NIP: 7010011552

tel.: 22 824 02 68
e-mail: redakcja@medph.pl
Copyright Medical Publishing House Sp. z o.o. 2007
Ta strona używa plików COOKIES firm trzecich, wyłącznie do zbierania statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych Serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.