tekst alternatywny

PROGRAM

Regulamin programu edukacyjnego Dermatologii i Kosmetologii Praktycznej

1. Informacje ogólne

1.1. Program edukacyjny publikowany na łamach kwartalnika jest przeznaczony dla lekarzy dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów po studiach medycznych. Program przeznaczony jest dla prenumeratorów pisma.
1.2. Uczestnicy programu, którzy uzyskają największą liczbę punktów wezmą udział w losowaniu głównej nagrody (udział w Kongresie SLDE /udział w wykładach i wieczornej gali/, która odbędzie się w roku 2019). Dodatkowo, wśród uczestników poszczególnych części programu będziemy losować atrakcyjne nagrody.

2. Przebieg programu

2.1.Program edukacyjny składa się z opisów przypadków, rozpoznania, komentarza (lub opisu choroby) oraz zestawu pytań publikowanych w czterech kolejnych numerach kwartalnika Dermatologia i Kosmetologia Praktyczna (drugi opis w numerze bieżącym - 2/2017).
2.2. Uczestnicy przystępują do programu przez wysłanie odpowiedzi na pytania zawarte w zestawie. Przy udzielaniu odpowiedzi nie można pominąć żadnego pytania zawartego w danym zestawie.
2.3. Spośród odpowiedzi na każde pytanie tylko jedna jest prawidłowa.
2.4. Za prawidłową odpowiedź na jedno pytanie uczestnik otrzymuje 0,2 punktu.
2.5. Odpowiedzi można udzielać wysyłając:

a) pocztą wypełniony kupon (na adres redakcji);
b) SMS­-em (+ 48 606 906 972). Odpowiedzi wysyłane SMS­-em prosimy wysyłać w sposób następujący: PEG2/171X2X3X4X5X, gdzie PEG2/17 oznacza drugi zestaw pytań (numer 2 pisma). X oznacza wybraną odpowiedź, np. A, B, C, D, E. Prosimy też o podanie swojego imienia i nazwiska.
c) za pośrednictwem strony internetowej - www.medph.pl/konkurs.php

2.6. Odpowiedzi do pierwszego zestawu pytań prosimy nadsyłać do 31 sierpnia 2017 r.
2.7. Prawidłowe odpowiedzi opublikowane będą w kolejnym numerze pisma (3/2017).


Wypełnij formularzWeź udział w Programie i wygraj nagrody!

Nagroda główna
Udział w Kongresie SLDE, który odbędzie się w 2019 roku


NAGRODY DODATKOWE
Nagrodą w drugiej części programu jest LIERAC LUMILOGIE Dwuetapowy koncentrat korygujący przebarwienia. Jest to intensywna kuracja na dzień i noc korygująca 3 rodzaje przebarwień: powstających, widocznych i uporczywych. LIERAC LUMILOGIE to dwie aktywne konsystencje, zamknięte w dwóch dozownikach. Koncentrat na dzień w postaci lekkiego fluidu o specjalnym działaniu antyoksydacyjnym i rozjaśniającym daje natychmiastowy efekt optycznej redukcji przebarwień. Koncentrat na noc w delikatnym balsamie o specjalnym działaniu pilingującym pobudza odnowę komórkową i daje natychmiastowy efekt wygładzenia.

Bieżący numer:

Vol.12 Nr 2 (46)
czerwiec 2017
Wydawca
Medical Publishing
House Sp. z o.o.


ul. Włodarzewska 57D/10
02-384 Warszawa
NIP: 7010011552

tel.: 22 824 02 68
e-mail: redakcja@medph.pl
Copyright Medical Publishing House Sp. z o.o. 2007
Ta strona używa plików COOKIES firm trzecich, wyłącznie do zbierania statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych Serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.