tekst alternatywny

Prenumerata roczna obejmuje 4 wydania magazynu Dermatologii i Kosmetologii Praktycznej oraz 2 wydania specjalne Dermatologia i Uroda (wydania dla Państwa pacjentów), dołączone w 3 egzemplarzach do pierwszego i trzeciego numeru Dermatologia i Kosmetologia.


Cena rocznej prenumeraty - 110 zł
w tym 5% VAT

Warunki prenumeraty

  1. Aby zaprenumerować magazyn, należy dokonać opłaty, korzystając z serwisu Przelewy24 (albo opłacić prenumeratę na poczcie lub w banku). W celu uniknięcia ewentualnych pomyłek, mile widziane jest przesłanie do nas potwierdzenia wpłaty pocztą lub mailem.
  2. Prenumerata jest uruchamiana po dokonaniu wpłaty na konto wydawnictwa Medical Publishing House Sp. z o.o., co najmniej na 2 tygodnie przed wysyłką kolejnego numeru.
  3. Roczna prenumerata obejmuje 4 kolejne numery pisma wraz z wydaniami specjalnymi i może rozpocząć się od dowolnego wydania (z uwzględnieniem pkt. 2).
  4. Osoby (firmy), które chciałyby otrzymać fakturę VAT za prenumeratę prosimy o przesłanie na adres redakcji danych do jej wystawienia. Fakturę prześlemy wraz z pierwszym, objętym prenumeratą, numerem pisma.
  5. Koszty wysyłki prenumeraty pokrywa wydawnictwo Medical Publishing House Sp. z o.o.


Kwartalnik jest przeznaczony tylko dla osób uprawnionych do wystawiania recept oraz osób prowadzących obrót produktami leczniczymi w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 6 września 2001 r. -€“ Prawo farmaceutyczne (Dz.U. 2001 nr 126, poz. 1381 z późn. zmianami). W przypadku zamówienia prenumeraty przez osobę nie spełniającą tych warunków -€“ zmuszeni będziemy do anulowania zamówienia.

Bieżący numer:

Vol.12 Nr 2 (46)
czerwiec 2017
Wydawca
Medical Publishing
House Sp. z o.o.


ul. Włodarzewska 57D/10
02-384 Warszawa
NIP: 7010011552

tel.: 22 824 02 68
e-mail: redakcja@medph.pl
Copyright Medical Publishing House Sp. z o.o. 2007
Ta strona używa plików COOKIES firm trzecich, wyłącznie do zbierania statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych Serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.